Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Sport · 19 sierpnia 2021

Profesjonalny sprzęt i gadżety do tenisa i badmintona

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex w Polsce. Marka ta proponuje profesjonalny sprzęt oraz akcesoria do tenisa i badmintona. Bogata propozycja produktowa obejmuje między innymi profesjonalne rakiety do tenisa, a więc produkty przetestowane oraz certyfikowane. Popularnym na całym świecie wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się unikalną technologię. Innego rodzaju, autorska technika to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technologia która odpowiada za głównie za otrzymanie sporej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano przez wydłużanie strun poprzecznych, co zwiększy pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion skutecznie absorbuje energię uderzeń, jaka powstała w wyniku opadania na boisko, transeferując następne ruchy. Nie jest dziwne, że na tyle innowacyjne rozwiązania cenione są przez sportowców na całym świecie, a firma odpowiada za sponsorowanie wielu istotnych wydarzeń w sporcie. Oszacowano, że około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie internetowym polskiego sprzedawcy asortyment jest szeroki i dlatego jest rozdzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych kategoriach dostępne są bestsellery oraz nowości, co umożliwia prędzej zorientować się w promocjach oraz najnowszych propozycjach. Abstrahując od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, czy zawodowo, znajdzie gadżety dobrane do własnych umiejętności i nawyków gry. Jeżeli zaś ktoś nie jest przekonany, na co się zdecydować, to może skorzystać ze wskazówek obsługi klienta.

Wtedy nie będzie mieć rozterek odnośnie tego, że dokonał niewłaściwego zakupu. Na witrynie można nie tylko robić zakupy, ale dowiedzieć się, co nowego wydarzyło się w świecie badmintona oraz tenisa. To dla osób uprawiających wskazane sporty ma ogromne znaczenie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY