Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Turystyka · 2 września 2021

Zajazd u Hermanów: obiekt idealny na kameralny pobyt na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Oferta indywidualnie dostosowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów sprawia, że obiekt ma sporo pozytywnych rekomendacji. Można na przykład decydować się tutaj na zorganizowanie wesela na przestronnej sali.

Świetne pejzaże, otaczające zajazd Olsztyn i perfekcyjna oprawa tak wzniosłej uroczystości będą zagwarantowane. Zajazd u Hermanów znajduje się 12 kilometrów od Częstochowy, wobec czego sporo biznesmenów z tego miasta zdecydowanych jest tutaj na zorganizowanie spotkania biznesowego. Wtedy sala jest przygotowana do ich wymagań. Na dodatek, w miejscu tym zorganizowane są biesiady, imprezy w plenerze oraz spotkania integracyjne. Restauracja może zmieścić 140 osób.

Usytuowanie w pobliżu XIV wiecznego zamku jest dużym udogodnieniem. Sala na wesela jest klimatyzowana wobec czego goście na przeróżnych przyjęciach okolicznościowych mogą czuć się tutaj komfortowo. Na ogrodzonym terenie zajazdu można odpoczywać na łonie natury, a dla dzieci udostępniony jest plac zabaw. Na stronie obiektu można zobaczyć galerię fotografii a także przykładowe menu na dowolny rodzaj imprezy. Nie można zaprzeczyć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z bardziej urokliwych miejsc w Polsce. Piękne szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, robiące doskonałe odczucia krajobrazy – to warta zauważenia baza wypadowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to rejon prezentujący się atrakcyjnie historycznie oraz geograficznie. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to tylko główne atuty. Do rezerwowania pokoju w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki zachęcają pozytywne opinie dotychczasowych gości. Nocleg w zajeździe przeznaczony jest dla 19 osób. Pokoje znajdują się na poddaszu. Można wybrać pośród 7 pokoi gościnnych, z jakich każdy ma odmienną kolorystykę. Pracownicy wskażą gościom kierunek wycieczki przyjezdnym. Jeżeli ktoś chce rezerwować pobyt może to zrobić za pośrednictwem strony lub dzwoniąc.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY