Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Turystyka · 27 czerwca 2022

Walory latania paralotnią z marką Paralotnie Rewal – Trzęsacz

Przelot na paralotni jako ekologiczna forma rekreacji reklamowany jest przez firmę Paralotnie Rewal – Trzęsacz. Firma została zakładana przez miłośników przelotów, którzy chcieliby się podzielić radością z tego płynącą z pozostałym osobami. Specjalna wyciągarka holuje paralotnię na kilkaset metrów, a kolejno linia zostaje odpięta, a paralotnia leci sama. Po wyholowaniu paralotnia szybuje w powietrzu z zastosowaniem siły nośnej wytwarzanej na skrzydle, podobnie jak ma to miejsce na skrzydle szybowca.

Należy w takim razie przyznać, że jest to fascynująca opcja odprężenia, pozwalająca na odczuwanie maksymalnych do zapamiętania doświadczeń. Świat da się oglądać z odmiennej wizji, bezpiecznie. Wrażenia, jakie przynoszą paralotnie Trzęsacz są nie do porównania z innymi. Loty odbywają się tylko na nowym sprzęcie, regularnie sprawdzanym na przeglądach. To pozwala mieć pewność, że sprzęt działa niezawodnie. Specjaliści na bieżąco szkolą się w kierowaniu, wobec czego duża porcja adrenaliny jest zagwarantowana.

Można o tym się przekonać już chociażby wtedy, kiedy przejrzy się galerię zdjęć na stronie firmy. Loty nad polskim morzem staną się bezsprzecznie czymś, czego nie można pozbyć się z pamięci. Lot na paralotni ma miejsce na stanowisku do startowania, na urwisku pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem. Szczegóły dotyczące przygotowania się oraz do tego, jak przebiega lot opublikowane są na stronie. Można również odnaleźć informacje kontaktowe, co pozwoli umówić się na przelot.

Każdy, kto w lecie będzie znajdować się w Rewalu oraz w Trzęsaczu oraz może zdecydować się na lot i mieć gwarancję, że będzie to coś nie do zapomnienia. Wystarczy przyjść na wskazane stanowisko i kiedy jest się już na urwisku, znaleźć flagi albo leżaki z logo. Potem należy wpisywać się na lot i czekać na miejsce w kolejce. Takie zdarzenie stanie się z pewnością tym, co urlop odróżni w porównaniu z pozostałymi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY