Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Turystyka · 4 kwietnia 2022

Terminal umożliwiający w pełni kontrolować to, co dzieje się z paliwem

Atuty które wynikają z użycia terminala paliwowego XTRACK motywują przedsiębiorców do tego, by wyposażyć się w takie rozwiązanie. Przede wszystkim terminal XTrack umożliwia efektywne gospodarowanie paliwem. Jest to realizowane poprzez: kontrolę poziomu paliwa w zbiorniku razem z planowaniem dostaw, systematyczne śledzenie wiadomości o tankowaniu w aplikacji, precyzyjne rozliczenie rozchodu paliwa a także obniżenie kosztów operacyjnych wewnątrzzakładowej stacji paliw. Wystarczy w związku z tym zamawiać terminal XTrack, aby w pełni usprawnić gospodarkę paliwową we własnej firmie.

Wykorzystanie tego systemu to gwarancja utworzenia w swoim miejscu pracy samoobsługowej stacji paliw. W rezultacie pracownicy z konkretnej firmy przewozowej nie będą marnować czasu na przyjeżdżanie na stację benzynową. Nie ma potrzeby także zatrudniać kolejnego pracownika do obsługi, bo dystrybutor paliwa XTrack działa indywidualnie. Jest to w takim razie nie tylko zdroworozsądkowe, ale też korzystne cenowo oraz oszczędzające czas wyjście.

Ze względu na to, że wyjście to jest elastyczne, można w dowolny sposób poszerzać system kontroli paliwa i zawsze mieć gwarancję, że paliwo trafi dokładnie tam, gdzie powinno. To, że są tego typu opcje jak Titan Access daje szansę podpinać i dowolnie konfigurować z terminalem przykładowo systemy kamer. Jeśli zbiornik będzie sprawny, kamera wykona fotografie, jakie potem będą dołączone do raportu samochodu lub pracownika. W ten sposób można chociażby kontrolować, czy paliwo nie jest przez pracowników pobierane do celów prywatnych. Zbiornik jest zabezpieczany przed nieautoryzowanym zatankowaniem.

Pracownicy posiadają albowiem karty RFID. To właściciel firmy podejmuje decyzję o tym, komu przyznawać uprawnienie oraz wyznaczy limity tankowań. Mogą one być: ilościowe, nieodnawialne, dzienne albo tygodniowe. Z tego względu przedsiębiorcy doceniają system zwłaszcza za to, że posiadają pełną kontrolę nad tym, kiedy oraz jak pracownik skorzysta z paliwa w firmie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY