Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Turystyka · 29 lipca 2023

Profesjonalna dystrybucja łodzi motorowych Uttern

Prace serwisowe jakie oferuje GRUPA MARINE to przykładowy z pomysłów wszechstronnej oferty, precyzyjnie obejmującej: sprzedaż łodzi Bayliner, sprzedaż silników, dofinansowanie i ubezpieczenia, dowóz od punktu A do punktu B, zimowanie łodzi, jak i naprawy u klienta. GRUPA MARINE specjalizuje się w serwisie silników stacjonarnych i zaburtowych poszczególnych firm.

Duże doświadczenie w branży motorowodnej przyczynia się do tego, że eksperci proponują usługi na faktycznie najwyższym poziomie. Serwis związany jest z tego typu zadaniami jakimi są: serwis silników zaburtowych, serwis silników stacjonarnych benzynowych a także Diesla, montaż silników stacjonarnych oraz zaburtowych, sprzedaż nowych i wymiennych podzespołów do silników, wykonywanie drobnych prac szkutniczych, wyczyszczenie oraz malowanie dna, zmiany koloru łodzi przez oklejanie folią, wykonanie pokładu na rozmiar z miękkiego materiału formowalnego pod wpływem ciepła z dowolnie dobranym logo, montaż ogrzewania postojowego, naprawa instalacji elektrycznej, przeprowadzenie diagnostyki komputerowej przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu.

Autoryzowany dealer dostosowuje propozycję sprzedażową do spersonalizowanych wymagań kupujących. GRUPA MARINE zajmuje się nie tylko dystrybucją łodzi, lecz także ich serwisem. Konsumenci mają możliwość liczyć na kompleksowe usługi, gdyż specjaliści będą zajmować się tak samo naprawami, jak i wyglądem łodzi. Firma udzieli wsparcia również w dofinansowaniu, o ile ktoś nie posiada funduszy na upragnioną łódź.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY