Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Turystyka · 31 stycznia 2024

Portal za pomocą którego można głosować na ptaka roku w kraju

Ptak Roku to serwis za pomocą którego można głosować na ptaka roku w Polsce. W jego ramach przedstawionych jest dwadzieścia ptaków, które kandydują do miana Ptaka Roku 2025 na terenie kraju. Akcja tego typu ma na celu nakierowanie akcentu na ptaki polskie, a stricte na to, w jaki sposób one się zachowują i na ile znacząca jest ich osłona. Można bowiem nie tylko oddać głos, ale też za pośrednictwem wskazanej strony doinformować się czegokolwiek na temat każdego z kandydujących. Przydzielanie głosów w aktualnej edycji zakończy się w ostatni dzień bieżącego roku minutę przed północą. Strona zgłoszeniowa opracowana jest na bardzo przystępnych zasadach, a więc prędko można wziąć udział w głosowaniu, bez obaw, iż cokolwiek będzie przeoczone.

Wystarczy klikać w odpowiedni odnośnik na stronie głównej, by oddać głos, ale też rozszerzać własną wiedzę w obrębie gatunków ptactwa, jakie są obecne na terenie Polski. W konkursie Ptak Roku 2025 do wyboru są: bażant, Sylvia borin, Saxicola rubicola, Regulus regulus, przepiórka, słowik rdzawy, trzcinniczek, czajka, jarzębatka, Sitta europaea, Delichon urbicum, Strix aluco, Chroicocephalus ridibundus, zaganiacz, czubatka, Apus apus, Lullula arborea, Emberiza schoeniclus, raniuszek oraz świergotek łąkowy. Podany konkurs jest z chęcią odebrany nie tylko na terenie Polski, lecz również w innych państwach. Polska edycja każdego roku jest coraz bardziej popularna.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY