Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Turystyka · 17 sierpnia 2021

Podstawowe komplety do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA są z chęcią dobierane zarówno przez te osoby, które nurkują amatorsko, jak i są wykwalifikowanymi płetwonurkami. Są to produkty bazujące na autorskich technikach, wobec czego są niezawodne i dobrze się prezentują. Projekt każdej maski takiej jak akcesoria do nurkowania jest precyzyjnie przemyślany. W efekcie można poczuć się wygodnie w trakcie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski gwarantują maksymalne pole widzenia i pozwolą bez przeszkód oddychać przez nos. Na pewno nie będzie się czuło dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Obieg powietrza będzie wzorcowy. Suche fajki dołączone do każdej maski sprawią, że woda nie dostanie się do środka. Można wobec tego w pełni chwalić się nurkowaniem oraz komfortowo oddychać. Maski TUSA nie są również ciężkie, co jest ich następną zaletą. Wykonanie z najwyższej jakości tworzyw, hartowanego szkła a także miękkiego silikonu pozwoli na idealne dopasowanie do twarzy.

Maski można kupić w licznych wersjach, aby każdy mógł wybrać coś pod własne preferencje oraz styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski z widokiem panoramicznym, maski dla osób z wadą wzroku, maski do niepełnego zanurzenia, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą wytypować najlepszą maskę, dopasowując ją dla kupującego pod kątem parametrów oraz właściwości. Wygoda, poszerzony kąt widzenia, optymalne wyprofilowanie oraz lekkość – to tylko niektóre z atutów wskazanych masek. Modele masek TUSA zaprojektowane są w zgodzie z bieżącymi trendami.

Wyróżniają je innowacyjne rozwiązania: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody. Hipoalergiczny silikon nie wywoła podrażnień na skórze. Jest materiałem miękkim, a więc bezproblemowo dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować, a boczne szyby zaprojektowane są w taki sposób, by zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają doskonałą widoczność oraz to, że wszystko widać w naturalnych barwach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY