Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Turystyka · 4 kwietnia 2022

Informacje o kościele parafialnym pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Bardzo dobrze opracowana strona internetowa, udzielająca informacji o parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest chętnie odwiedzana szczególnie przez osoby związane z parafią. Można tutaj wyszukać sporo dokładnych wiadomości o tym, jak prosperuje takie miejsce. Można znaleźć tu dane kontaktowe parafii, a więc adres, maile oraz numery telefonów. W oddzielnych kategoriach parafia Nowy Tomyśl udostępnia: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz oraz sakramenty. Użytkownicy mogą zaznajomić się z życiem kościoła, a także z kapłanami, jacy tutaj mają msze święte. Co więcej, kościół Nowy Tomyśl publikuje też informacje o poradni przedmałżeńskiej.

Przedstawione są także grupy i wspólnoty które działają na terenie parafii a także można oglądać galerię zdjęć z przeróżnych okoliczności. Parafianie mają możliwość dużo dowiadywać się, kiedy zajrzą do zakładki z sakramentami, bo każdy z nich będzie scharakteryzowany. O ile ktoś ma do załatwienia jakiekolwiek osobiste sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek oraz w sobotę jest też czynna od 10 do 12. W święta kościelne biuro jest nieczynne. Na witrynie kościoła opublikowane są także odnośniki do ważnych dla katolików witryn www.

Można też sprawdzać media społecznościowe kościół NMP Nowy Tomyśl, co będzie sprzyjało stworzeniu wspólnoty parafialnej. Witryna mająca charakter informacyjny jest opracowana wzorowo. Parafia z archidiecezji poznańskiej informuje o tym, że w niedziele i święta msze odbywają się w godzinach: 7, 9, 11, 13 oraz 18. W okresie Wielkiego Postu msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu oraz w sierpniu nie ma natomiast mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 oraz 18. Nabożeństwa odbywające się regularnie – Gorzkie Żale mają miejsce co niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Podana parafia otwarta jest na to, aby każdy miał okazję wziąć udział. Z tego powodu można zobaczyć msze w serwisie YouTube.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY